Dvere sú neodmysliteľnou súčasťou nášho interiéru.
Vyzdvihujú celkový charakter a štýl interiéru, v ktorom žijeme, dokážu vniesť pocit súkromia, ale znázorňujú aj veľkosť nášho prijatia pre druhých.
Výber dverí a zárubní je významnou voľbou, preto Vám ponúkame kvalitné dvere, vyrobené na Slovensku, v širokom prevedení modelov.

Dvere môžu byť vyrobené v prevedení CPL laminát, dyha /podľa Vášho výberu/ a striekané v odtieňoch RAL /podľa vášho výberu/.

1. Povrchová úprava LAMINÁT, má veľa výhod, ľahkú údržbu a odolnosť proti poškriabaniu a oderu.

⦁ Pri zárubniach a zasklievacích lištách sa používa CPL laminát, ktorý je farebne rovnaký s dekorom dverí.

⦁ Používané sú lamináty od renomovaných značiek EGGER a KAINDL, ktoré dokonale imitujú prírodný vzhľad dreva, navodzujú teplo interiéru a vytvárajú tak pravú atmosféru domova. Treba povedať, že laminát je stálofarebný.
Firmy EGGER a KAINDL, taktiež vyrábajú veľkoplošné materiály, pracovné dosky a podlahy, preto je to obrovskou výhodou, ak chceme mať priestor v dome, či v byte dokonale zladený v jednom štýle a harmónii, dvere tak budú perfektne ladiť s ostatnými prvkami interiéru.

⦁ Falc dverí je pri používaní dverí veľmi namáhaný, preto sú použité farebne zladené ABS hrany od firmy HRANIPEX.

2. Povrchová úprava DYHA, je prírodný materiál, vyrábaný z najlepších kmeňov krájaním alebo excentrickým lúpaním.

Krásne vyniká jedinečná prírodná kresba dreva, navodzuje úplnú autenticitu prírody. Dyhy sa vyrábajú v hrúbkach 0,6 až 2,5 mm. V ponuke je široký výber dýh, následne sú aj možnosti primorenia do požadovaných odtieňov. Finálna povrchová úprava môže byť lak alebo vosk.

3. Povrchová úprava RAL, elegantná povrchová úprava v matnom alebo lesklom prevedení, prináša široký farebný výber podľa vzorkovníka RAL .

Táto úprava je vhodná na kuchynské dvierka, dvere interiérové, dvere do vstavaných skríň, akýkoľvek interiérový nábytok aj atypický nábytok. Veľmi vhodný je nábytok do kúpeľní striekaný v RAL, pretože sa zamedzí prestupu vlhkosti do použitých materiálov.

⦁ Vo všetkých dverách sú použité kvalitné kovania, kvalitné zámky talianskej firmy AGB, s pochromovaným elegantným kľúčom. Čo sa týka falcových zárubní, tak tie majú osadené bezúdržbové závesy, s teflonovou stopkou, ktorá zamedzuje vŕzganiu dverí. Závesy sú osadené v kvalitných kapsách nemeckej výroby Simonswerk, a tie sú omnoho lepšie a kvalitnejšie ako často používané plastové kapsy.

⦁ Možnosť atypickej výroby interiérových dverí, dvere “65”, vyššie dvere “210” so zárubňou.

⦁ Kompletné služby od zamerania, výroby, dodávky a montáže.