stolarstvo Presov portretVolám sa Jozef Kandra a ako stolár pracujem už 22 rokov.

Roky som pracoval prevažne pre zahraničné firmy, ktoré vyžadovali odo mňa veľmi kvalitnú a precíznu prácu. Presne miery a krivky na lodnom nábytku, flexibilne riešenie ukotvenia rôznych typov nábytku, použitie špecifikovaných kovaní a podobne. Takúto prácu na Slovenskom trhu takmer nevidieť.

Mojimi rukami prešli lodné nábytky vo vysokom lesku, nábytok vyrobený z masívu rôznych typov drevín a to aj tých vzácnych. Vyrábal som a vyrábam aj naďalej nábytok z drevotriesky a masívu, a to kuchynské linky, schody rôznych typov a veľkostí, interiérové obložkové dvere, rôzne typy mechanicky otváravých kuchynských stolov, vstavané skrine, letné a zimné terasy, detský a školský nábytok ako aj rôzne iné doplnky do domov, kancelárií či posilňovní.

Po čase naberania skúsenosti a praxe som sa rozhodol, že založím vlastnú firmu a všetko toto zúžitkujem vo vlastnom podnikaní. V tomto čase Vám ponúkam precíznu prácu a odbornosť vo svojom odbore. Individuálny prístup a kvalitu, za ktorou sú mnohí moji spokojní zákazníci.

Ponúkam Vám možnosť využiť aj zhotovenie 3D vizualizácie nábytkov a priestorov domu, kuchynských liniek, vstavaných skríň, rôzneho typu nábytku a pod., kde vždy môžeme hľadať najlepšie využitie priestoru tak, aby nábytok bol aj praktický a funkčný. Táto služba je veľmi obľúbená medzi zákazníkmi, pretože vďaka nej dokážem namodelovať akýkoľvek nábytok podľa Vašich predstáv.