Tento moderne zariadený byt sme vyrobili v spolupráci s dizajnérskym štúdiom v Košiciach. Oni navrhli a my sme vyrobili, aj tak sa to dá 🙂

Interiér bytu je pekne skombinovaný elegantnou čiernou a nerušivou sivou farbou.

Nábytky sme vyrobili s vysokokvalitných materiálov ako je prelomový materiál FENIX NTM, vytvorený špeciálne pre interiérové aplikácie. Je vhodný na vertikálne aj horizontálne aplikácie. Dekoratívny povrch je upravený špeciálnou nanotechnológiou. Vďaka použitiu termoplastických živíc najnovšej generácie je povrch mimoriadne utesnený.

V chodbe sme použili materiál dekoru Soft čierna. Chodba sa krásne presvetlila použitím veľkého zrkadla vsadeného do vešiakovej steny, ktorej moderný dizajn dopĺňajú lamely.

Obývačka je kombináciou prachovo šedej s čiernym ACRYLUXOM. V obývačkovej stene je zakomponovaný priestor pre klimatizáciu, pôsobí to nenútené a neruší to estetiku celej zostavy.
Stôl je vyrobený z bezotlačkového materiálu FÉNIX.

Pracovňa je taktiež kombinácia prachovo šedá s čiernou. Zrkadlovo vyrobené skrine na mieru sú predelené pracovným stolom, pričom po oboch stranách vstavanej skrine sú odkladacie police, a taktiež priestor pod stolom má rafinované dvierka. Každý kus nábytku je plne funkčný na pracovné využitie, podľa požiadavky zákazníka.

Použité kovanie BLUM.